
Обкладинка для паспорта, "змія", кольори мікс
10 ₴
Мінімальне замовлення — 50 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 112529
+380 (66) 795-20-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Обкладинка для паспорта з ПВХ, текстура змія.
Розмір: 9 х 13,5 см
В упаковці 10 штук
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для паспорта |
| Матеріал | ПВХ |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Товщина | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 ₴
- Мінімальне замовлення: 50 шт.




