Новинка

Шкіряна обкладинка для Паспорта "Міста" | Обкладинка для закордонного паспорта | Блакитний
499 ₴
- Готово к отправке
- Код: 113565
+380 (66) 795-20-19
Менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Паспорт "Міста" має на своїй обкладинці сліпе тиснення назв міст України.
Якісне тиснення та довговічна натуральна шкіра служитимуть роками. Обкладинка включає відділення під Паспорт і пластикову картку.
Документи для яких підійде обкладинка "Міста":
- Паспорт (книжкою)
- ID-картка
- Закордонний паспорт
- Військовий квиток
- Банківська картка
Розмір обкладинки: 10 х 13.5 см
Матеріал обкладинки: натуральна шкіра
Матеріал внутрішніх кишень: ПВХ, натуральна шкіра
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Обложка для паспорта |
| Пол | Унисекс |
| Материал | Натуральная кожа |
| Вид кожи | Бычок |
| Цвет | Голубой |
| Узоры и принты | Геометрический узор |
| Количество отделений | 1 |
| Количество прозрачных отделений | 1 |
| Количество отделений для кредитных карт | Нет |
| Тип застежки | Без застежки |
| Длина | 135 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Вес | 25 г |
| Состояние | Новое |
| Вид кожи по способу отделки | Crazy Horse |
Информация для заказа
- Цена: 499 ₴




